درباره ما

همیشه این دغدغه برای هر خریداری وجود داره که وقتی میخواد کالایی رو بخره، دلهره این رو داره که ممکنه نتونه با یک یا دو روز گشتن توی بازار اونو تهیه کنه یا اینکه ممکنه فروشنده ها، قیمت های مختلفی بدن و این سردرگمی رو چند برابر کنن. از همه مهم تر اینکه واقعا نمیتونیم به حرف های هر فروشنده ای اعتماد کنیم که آیا کالا یا وسیله ای که خریداری میکنیم، اصل هست یا خیر؟ اگر برای دستگاه در چند روز اول مشکلی پیش اومد، آیا فروشنده پاسخگو هست یا خیر؟

مسلما همه ی ما با این مشکلات دست و پنجه نرم کردیم؛ کالایی خریدیم و در همون روز اول دچار مشکل شده، اما فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال آن کالا قبول نمیکند. بنظ شما چاره ی کار چیه؟ چجوری میشه از این مشکلات رهایی پیدا کرد؟

چاره کار، یک روش مدرن و امروزی تر برای خرید هر وسیله ای هست. بله، درسته، استفاده از فروشگاه های اینترنتی چاره کار است. یاسین رایان هم به این نکته پی برده و با ایجاد بستری مناسب برای کاربران، یک محیط کاملا امن برای خرید محصولات مایکروسافت و اپل برای شما پدید آورده است. محیطی با نقد و بررسی های دقیق و موشکافانه که یک خرید حرفه ای و لذت بخش را برای شما رقم خواهد زد.

بخش پشتیبانی یاسین رایان، در طول فرآیند خرید و همچنین پس از خرید، همواره آماده پشتیبانی و خدمت رسانی به شما کاربران گرامی بوده و سعی دارند تا مشاوره دقیق و جامعی را قبل از خرید به شما ارائه دهند.

امیدواریم که در طول این مسیر، بتوانیم خرید هایی توام با آسودگی و آرامش خاطر برای شما به ارمغان آوریم تا همیشه در ذهن شما به عنوان اولین گزینه به عنوان مرجع خرید آنلاین محصولات مایکروسافت و اپل باشیم.

در صورتی که هرگونه سوالی در مورد نحوه خرید از یاسین رایان و یا موارد دیگر دارید، میتوانید با شماره 02188940162 و 3 یا صفحه تماس با ما در تماس باشید. کارمندان ما همه روزه از ساعت 10 الی 20 آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی هستند.