film izle taraftarium24

antalya escort

کيف کلاسوري پایه دار Maroo مدل Folio مناسب براي مايکروسافت سرفیس پرو 6 و پرو 2017 - رنگ مشکی

اکثر افراد همان ابتدای خرید هر کالایی لوازم محافظت و نگهداری آن را نیز تهیه می کنند. این باعث حفاظت و ایمنی دستگاه آنها از همان ابتدا شده و کاربران با خیال راحت از دستگاه گران بهای خود استفاده می نمایند. این موارد در مورد خریداران محصولات سرفیس نیز صادق است. البته افراد مختلف در انتخاب های خود سلیقه های متفاوتی دارند. بعضی از آنها ترجیح می دهند که از محافظ های محکم و با استقامت تحت عنوان کیف های هارد کیس استفاده کنند. اما بعضی دیگر حجم کمتر و سبک بودن را الویت اول قرار می دهند و حفاظت بیشتر را فدای این الویت می کنند. اما شرکت مارو با همکاری شرکت مایکروسافت محصولات ممتازش را در سایت رسمی شرکت مایکروسافت برای عرضه به نمایش گذاشته شده است، محصول جدیدی را طراحی و تولید کرده است که تقریبا نیاز هر دو گروه نام برده شده را پاسخ گو می باشد.

این محصول با کیفیت کیف کلاسوری برند Maroo مدل Folio می باشد. در مواجهه با این کیف با یک طراحی خلاقانه و خاص روبرو هستیم که نگاه هر بیننده ای را سمت خود جلب می نماید. معمولا افرادی که صاحب سرفیس پرو 3 یا سرفیس پرو 4 می باشند، برای استفاده دستگاه خود باید آن را از کیف یا کاور خارج نمایند و بعد استفاده کنند. در صورتی که کیف مارو مدل فولیو به روشی ساخته شده که کیف به مانند یه بامپر عمل کرده و کل دستگاه را با جنس خاصی از سیلیکون محافظت می نماید. این کیف با طراحی کلاسوری مانند خود می تواند به حالت کتاب باز و بسته شود و دستگاه را درون بامپر لاستیکی خود محکم نگاه دارد. این کیف قابلیت قرار دادن تایپ کاور یا همان کیبورد سرفیس را در خود دارد و می تواند سرفیس پرو را همزمان با تایپ کاور در خود جای دهد. این نکته مثبت یک امتیاز برای کیف فولیو شرکت مارو به شمار می آید و این در حالیست که خیلی از کیف های شرکت های دیگر دارای چنین ویژگی منحصر به فردی نیستند.

از نکات مهم و برجسته دیگر این کیف داشتن پایه قابل تنظیم است. به خاطر قرار گرفتن سرفیس پرو در این کیف قابلیت استفاده از پایه سرفیس وجود ندارد و این کیف برای جبران این ضعف نمونه شبیه به پایه سرفیس پرو 4 را روی خود دارا می باشد. در کنار این همه نقاط قوت این کیف از یک امتیاز منفی هم برخوردار است و آن هم داشتن وزن زیاد در حدود 530 گرم و ایجاد حجم نسبتا بزرگ و ضخیم است. این مسئله به خودی خود عیب به حساب نمی آید، اما بعضی از کاربران ترجیح می دهند در کنار داشتن خرید سرفیس پرو 4 که بسیار ظریف و باریک است یک کیف باریک نیز داشته باشند که ظرافت و ضخامت دستگاهشان همچنان حفظ شود. اما کسانی هم هستند که حفاظت محصولشان به مراتب از حجم و ضخامت آن مهم تر است. در پایان باید گفت که این کالا مطابق نیاز اکثر مصرف کنندگان دستگاه های سرفیس پرو است و می تواند نیاز اکثر افراد را به راحتی برآورده سازد.

  • 490 گرم
  • چرم مصنوعی
  • مناسب برای تبلت مایکروسافت Surface Pro 4-pro3-pro2-surface 3-surface 2
  • قسمت جلو (صفحه نمایش) - قسمت پشت - اطراف
مــزایا
مــعایب