کیبورد سرفیس - Signature Type Cover 2018 رنگ پلاتینیوم

قیمت برای شما: 1,950,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

این کیبورد دارای نقاط قوت برجسته ای است که آن را متمایز می نماید. اولین نکته مهم در مورد این کیبورد که به نام تایپ کاور شهرت دارد اندازه کلید های آن است که استاندارد می باشد. طراحی جزیره ای شکل این کلید باعث شده است تا کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند و اشتباهات آنها در هنگام به حداقل برسد. نکته دیگر کلید های آن است که دارای عمق مناسبی است. به دلیل ضخامت بسیار کم تایپ کاور عمق کلید های آن هنگام فشردن کلید کم است. این باعث می شود که تایپ کردن با آن جذاب و سریع باشد. اما بعضی از افراد آن را نمی پسندند و ترجیح می دهند که عمق کلید های کیبوردشان بیشتر باشد.

نکته بعدی وجود ترک پد با اندازه مناسب بر روی این تایپ کاور است که علاوه بر استفاده آسان و راحتی که در اختیار کاربران قرار می دهد دارای قابلیت مالتی تاچ است. به این معنی که با اجرای دو یا سه و بیش از سه انگشت می توانید کاربردهای بیشتری از قبیل ورق زدن صفحه بالا و پایین کردن آن، قابلیت درگ اند دراپ و غیره را در اختیار داشته باشید.

این کیبورد ویپگی های جالب دیگری هم دارد. مانند وجود نور پس زمینه کیبورد که این امکان را فراهم می کند تا کاربر بتواند در محیط های تاریک به راحتی از صفحه کلید دستگاه خود استفاده نماید. در مورد جنی بدنه تایپ کاور بای گفت که قسمت رویی و زیرین آن توسط نوعی پارچه لطیف پوشیده شده تا کاربر در زمان استفاده از ن احساس راحتی داشته باشد و در هنگام استفاده طولانی مدت دچار خستگی و عرق کردن دست نشود.

البته این کیبورد با پارچه از جنس الیاف میکروفیبر هم عرضه شده که آن را با نام سیگنیچر می شناسیم و به پارچه استفاده شده در آن آلکانتارا گفته می شود که بسیار لطیف است و حالتی مخملی دارد. نوع دیگر این تایپ کاور به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز شده است تا استفاده امن تر را برای کاربرانش به همراه داشته باشد.

  • 11.6” x 8.54” x 0.2” (295mm x 217mm x 5mm)
  • 310 گرم
  • Accelerometer Sensor
  • Surface Pro Surface Pro 4 Surface Pro 3
  • Activation: Moving (mechanical) keys Layout: QWERTY, full row of function keys (F1 – F12) Dedicated buttons for Windows shortcuts, media controls, screen brightness Right click button
  • Magnetic
مــزایا
مــعایب