کیبورد سرفیس - سیگنیچر کبود - Signature Type Cover 2018 burgandi

قیمت برای شما: 4,449,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

شرکت مایکروسافت در زمان ارائه محصولات خود با عنوان سرفیس و در دسته PC Tablet همواره هوشمندانه عمل کرده است. چرا که با توجه به استفاده متفاوت افراد از این تبلت ها اکثر لوازم جانبی آنها را خود مایکروسافت معرفی و ارائه نموده است. با توجه به کیفیت و عملکرد فوق العاده این محصولات دیگر کالای مشابه آنها توسط دیگر شرکت ها تولید نشده و مایکروسافت همواره پیشتاز در ارائه این محصولات باقی ماند.

یکی از لوازم جانبی های تولید شده توسط این کمپانی بزرگ کیبوردها یی با عنوان Type Cover است که از زمان سرفیس 3 تا به حال برای انواع محصولات این شرکت طراحی و تولید شده است. این کیبوردها معمولا دارای دو ویژگی مهم کاربردی هستند که آنها را به یک محصول همه چیز تمام مبدل ساخته است. اول اینکه دارای نور پس زمینه می باشند و دوم داشتن ترک پد به عنوان ماوس همراه با قابلیت مالتی تاچ است.

آخرین کیبورد ارائه شده توسط مایکروسافت همراه با سرفیس پرو 2017 معرفی شد. این کیبورد که در قسمت کیبورد های رنگی سیگنیچر قرار می گیرد از پارچه جدیدی با نام آلکانتارا برای ساخت پوشش آن استفاده شده است. طبق ادعای شرکت مایکروسافت این پارچه از الیاف میکرو فیبر تولید شده است که لطافت و راحتی شگفت انگیزی را برای کاربران به ارمغان آورده است. تا زمانی که بدنه این کیبورد توسط کاربر لمس نشود نمی توان درک دقیقی از توصیفات آن داشت. این کیبورد در همان طراح و اندازه قبلی تولید و عرضه شده است و می توان علاوه بر سرفیس پرو 2017 از آن برای سرفیس پرو 4 و سرفیس پرو 3 نیز استفاده کرد.

این کیبورد دارای نور پس زمینه به رنگ سفید می باشد تا کاربران بتوانند در هنگام شب یا در محیط های تاریک به راحتی هر چه تمام تر از آن استفاده کنند. نکته مهم دیگر داشتن ترک پد با قابلیت مالتی تاچ است که باعث شده تا این کیبورد نقش قسمت زیرین یک لپ تاپ را به نحو احسن اجرا نماید. در کنار این خصوصیات عالی و منحصر به فرد این کیبورد دارای وزن تنها 310 گرم می باشد که باعث نمی شود تا سرفیس پرو به یک وسیله زمخت و سنگین تبدیل شود و این خبر خوب و خوشحال کننده ای برای استفاده کنندگان از آن است.

در مورد نحوه نصب آن همین قدر بگویم که مثل آب خوردن آسان است. فقط کافیست که انتهای کیبورد را به محل اتصال سرفیس پرو نزدیک کرد تا سوکت آن به دلیل خاصیت آهنربایی به سرعت جذب سرفیس شود و اتصال صورت گیرد. جدا کردن این کیبورد هم به همین روش صورت می گیرد و با کشیدن گوشه ی کیبورد به سمت بیرون به راحتی از سرفیس پرو جدا خواهد شد. این کیبورد در سه رنگ نفره ای سبز کله غازی و قرمز تیره عرضه شده است که در حال حاضر آماده ارائه می باشد.

  • 11.6” x 8.54” x 0.2” (295mm x 217mm x 5mm)
  • 310 گرم
  • Accelerometer Sensor
  • Surface Pro Surface Pro 4 Surface Pro 3
  • Activation: Moving (mechanical) keys Layout: QWERTY, full row of function keys (F1 – F12) Dedicated buttons for Windows shortcuts, media controls, screen brightness Right click button
  • Magnetic
مــزایا
مــعایب