داک مايکروسافت مدل Surface Dock

قیمت برای شما: 5,750,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

شرکت بزرگ مایکروسافت همیشه با عرضه محصولات کامپیوتری مختلف در صدد رضایت مندی مشتریان خود بوده است. از این رو لوازم جانبی ضروری که مورد استفاده اغلب کاربران این محصولات است هم در دستور کار خود قرار داده است. محصولاتی از قبیل انواع کیف و کاور، انواع نوک قلم سرفیس، موس سرفیس، تاپ کاور در رنگ های گوناگون و البته داک پورت. با توجه به اینکه بیشتر محصولات خانواده سرفیس دارای فقط یک پورت USB هستند و برای استفاده از اینترنت فاقد پورت LAN می باشند و کاربر مجبور به استفاده از Wifi می شود، مایکروسافت به راه حل درستی در این خصوص دست برده است.

این شرکت با عرضه محصولی در شاخه لوازم جانبی سعی در حل این مشکل کاربران سرفیس نموده است. این محصول که سرفیس داک نام دارد، شامل پورت های ارتباطی بیشتری می باشد تا افراد بتوانند انواع دیوایس ها را با سرفیس خود مرتبط نمایند. ازجمله پورت های این داک می توان به پورت USB - III به تعداد 4 عدد (2 عدد جلو و 2 عدد پشت)، پورت Mini Display به تعداد 2 عدد، پورت خروجی صدای 3.5 میلی متری یک عدد و در نهایت یک پورت LAN برای استفاده اینترنت با سرعت 100 مگابیت اشاره کرد.

در اینجا باید متذکر شد که این داک دارای وزن 550 گرم می باشد که نسبتا سنگین به نظر می رسد و برای حمل و نقل مناسب نمی باشد. این طور به نظر می رسد که مایکروسافت این داک را برای مکان ثابت کاربران طراحی و تولید نموده است و هدفش تنها استفاده افراد در یک نقطه ثابت بوده است. با اندکی تامل متوجه خواهید شد که این منظور مایکروسافت بیراه هم نیست. چرا که استفاده از پورت اینترنت و انتقال تصویر در مکان هایی مانند پارک، مترو و اتوبوس به دلیل عدم وجود دیوایس های مربوط به آن امکان پذیر نمی باشد. به هر حال بهتر بود مایکروسافت این وسیله را قابل حمل و نقل تر طراحی و تولید می کرد. ابعاد این محصول 130x60x30mm می باشد که به نظر می رسد ابعاد مناسبی دارد. در آخر باید اضافه کرد که این داک مورد استفاده برای سرفیس پرو 3، سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک می باشد.

  • 30 × 60 × 130 میلی‌متر
  • 550 گرم
  • 4 عدد
  • 2 عدد
  • surface book - surface pro 4 - surface pro 3
  • دارای درگاه اترنت - دارای درگاه اتصال کابل سرفیس و پاور - دارای درگاه هدفون
مــزایا
مــعایب